ОФФ-ШОР, ОФ-ШОР, ОФФШОР чи ОФШОР?

Сьогодні спостерігаємо різне написання англійського слова offshore (пор.: офф-шор, оф-шор, оффшор, офшор), що має такі значення: 1.Центр міжнародного підприємництва, що надає іноземним співучасникам пільги для проведення ними фінансово-кредитних операцій; компанія, що працює на терені інших країн. 2. Територія, що надає пільговий режим для фінансово-кредитних операцій з іноземними учасниками, а також в іноземній валюті // Бибик С.П., Сюта Г.М. Словник іншомовного слововживання, тлумачення, словотворення. - Львів, 2006. -С. 409. Напр.: фірма працює в Україні, це ваш офф-шор і ваша кримінальна справа // Високий замок. - 2001 . - 13 червня; Великі перспективи у пайових фондів. Пайові фонди -найкращий податковий оф-шор для фінансового сектора //Проблеми і перспективи покращання інвестиційного клімату в Україні // www.ucipr.kiev.ua./ print.php?sid=1984: Маса цікавої та дуже корисної інформації про те, що таке "оффшор", про особливості оффшорних юрисдикцій, як зареєструвати і головне - як використати оффшорні компанії для законного зменшення податків Все про оф- фшорні компанії та банки. Схеми використання оффшорів в Україні І І http:// my.akcecc.net/globtr: Офшор на острові Мен англійці тоді відстояли, посилаючись на те, що він є формально незалежною державою, до того ж, асоційованим членом ЄС// Петров А. Український діловий тижневик "Контракти". - 1999. - №39 // www.kontrakty.com.ua/ukr/gc/nomer/1999/39-99tema.htm.).


Проте правописним нормам сучасної української літературної мови відповідає написання офшор, бо в загальних назвах іншомовного походження при збігу однакових приголосних префікса й кореня подвоєний приголосний маємо лише тоді, коли в мові вживається паралельне непрефіксальне слово, як маємо у словах імміграція (бо є міграція), інновації (бо є новації).

Тетяна Івасишина, Ігор Коркач

ISSN 1682-3540. Українська мова, 2004, №2


aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов
О компании
НовостиМиссияДостиженияQHSE
Услуги
АСУ - CRM - ERPМАССОВАЯ РАССЫЛКА И ОПРОСЫМНОГОФУНКЦИОНАЛЬНЫЙ ПЛАНИРОВЩИККРИПРОВАЛЮТЫ и ROCS-системыВЫБОРЫ - УПРАВЛЕНИЕ ШТАБОМCiRM - система управления отношениями в объединённых общинахРАЗРАБОТКА САЙТОВЦЕНЫ НА IT-УСЛУГИIT-АУДИТОБЛАЧНОЕ ХРАНЕНИЕ ДАННЫХТОРГОВОЕ НАПРАВЛЕНИЕУСЛУГИ ОРГАНИЗАЦИИ МЕЖДУНАРОДНЫХ ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВКОНСУЛЬТАЦИИ ПО ОПТИМИЗАЦИИ БИЗНЕСА
Статьи
CRM-система для малого бизнеса«Секреты» при выборе разработчика сайтаПоисковая оптимизация сайтовКонверсия в интернет-маркетингеСистема управления взаимоотношениями с клиентами
Клиенты
Совет Глав Государственных АдминистрацийОбщественная организация Гуманитарный центрООО с иностранными инвестициями «ИТ Логистик»ООО «Фасадные системы»ООО «Альянс Энерго Трейд»
+38 044 360-6261
+38 050 380-1456
+38 063 205-8481
IJI IT GROUP © 2021
Все права защищены
При использовании материалов сайта
ссылка на источник обязательна